میکسر هموژنایزر تحت خلاء دست دوم

میکسر هموژنایزر تحت خلاء دست دوم: در دنیای امروز با پیشرفت تکنولوژی و علم در زمینه های مختلف، تولید و ساخت محصولات به صورت چشمگیری افزایش داشته است. میکسر هموژنایزر تحت خلاء دستگاهی است که در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار گرفته است و کار را برای تولیدکنندگان راحت و بدون خطا کرده است.

با استفاده از این دستگاه فعالیت و دخالت نیروی انسانی در زمینه تولید کاهش پیدا کرده و تمامی محصولات به صورت صنعتی تولید و عرضه می‌شوند. این نوع دستگاه به صورت نو و دست دوم در بازار وجود دارند که تولیدکنندگان با توجه به میزان نیاز و کاربردشان از آنها استفاده می‌کنند.

گروه صنعتی و تولیدی آلفا تانک

میکسر هموژنایزر تحت خلاء چیست؟

هموژنایزر میکسر ترکیبی از همزن پدال داخلی ضد چرخش و همزن لنگر خارجی است که اختلالی در الگوی جریان دایره ای معمولی ایجاد می کند و تشکیل گرداب را کاهش می دهد. تیغه های پاروها برای ارتقاء جریان از بالا به پایین قرار دارند. علاوه بر این، اسکرابرهای قابل تنظیم برای جلوگیری از ایجاد یک فیلم راکد بین همزن و ظرف، و اطمینان از انتقال گرمای کارآمد به محصول در طول مراحل گرمایش و سرمایش استفاده می شود.

هموژنایزرهای تحت خلاء میکسر اولسا برای عملیات خلاء کامل و فشار داخلی طراحی شده اند. ظروف برای گرم کردن یا سرمایش روکش دار هستند. سیستم های تزریق پودر مخصوصی برای پراکندگی پودرهایی که به سختی پراکنده می شوند موجود است.

سیستم همزن بسیار کارآمد قادر به پردازش محصولات با طیف وسیعی از نیازهای هم زدن. از ویسکوزیته کم تا بالا است. سیستم های کنترل کامپیوتری، ابزار دقیق و جمع آوری داده ها در دسترس هستند. سیستم های خلاء و انتقال حرارت را می توان برای سهولت در نصب و حداقل نیاز به فضای کف در مونوبلاک تعبیه کرد. سیستم های تزریق پودر مخصوصی برای پراکندگی پودرهایی که به سختی پراکنده می شوند موجود است.

سیستم همزن بسیار کارآمد قادر به پردازش محصولات با طیف وسیعی از نیازهای هم زدن. از ویسکوزیته کم تا بالا است. سیستم های میکسر هموژنایزر تحت خلاء و انتقال حرارت را می توان برای سهولت در نصب و حداقل نیاز به فضای کف در مونوبلاک تعبیه کرد.

مشخصات فنی میکسر هموژنایزرهای تحت خلاء

1) عناصر در تماس با محصول در فولاد ضد زنگ AISI 316 با آینه جلا داده شده اند

2) تمیز کردن کشتی با توپ اسپری یا سیستم CIP

3) مخلوط کردن با سیستم تیغه ضد چرخش و اسکراپر PTFE

4) کج شدن درب و مخزن با پمپ هیدرولیک

5) پمپ خلاء حلقه مایع

6) سیستم گرمایش با مقاومت های الکتریکی قرار گرفته در قسمت پایینی که توسط آب یا روغن دیاترمیک تنظیم می شود. گرمایش با بخار

7) امکان تطبیق دستگاه با صنعت 4.0 (اختیاری)

8) نگهداری دمای ثابت توسط PLC و شیرهای خودکار (اختیاری)

مشخصات فنی میکسر هموژنایزرهای تحت خلاء

مزایای میکسر هموژنایزرهای تحت خلاء

به لطف تنظیمات مختلف، طراحی قوی برای شرایط مختلف تولید و همچنین همسویی تولید با آخرین پیشرفت ها و الزامات، سیستمی طراحی شده است که تمام نیازهای بازار را برآورده می کند. از مزایا این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

پارامترهای قابل برنامه ریزی برای تکرار قابل اعتماد در تمام فرآیندهای تولید

زمان تولید کوتاه از طریق ساخت سریع امولسیون و جذب سریع حجم زیادی از ماده خشک

حداقل زمان تمیز کردن و هزینه نگهداری کم برای رابطه بهینه بین هزینه، استقرار منابع و عملکرد

می تواند به تنهایی یا به سادگی در یک فرآیند تولید موجود ادغام شود.

مواد از طریق محفظه خلاء مخلوط کن هموژنایزر اضافه می شوند تا عملاً خیس شدن، توزیع یکنواخت و انحلال در سراسر محصول و بدون توده ایجاد شود.

طراحی بهینه محفظه کار مخروطی، اختلاط یکنواخت محصول را تضمین می کند. همزن سرعت آهسته با تغذیه بالا مجهز به خراش هایی است که به طور موثر دیواره های ظرف را برای حداکثر تبادل حرارت تمیز می کند. محصول به طور یکنواخت بدون گرم شدن بیش از حد یا سوختن گرم می شود.

حجم کار از 20 تا 80 درصد حجم کل به خواص محصول بستگی دارد. این دستگاه کیفیت محصول نهایی بالا و تکرارپذیری دسته ای را تضمین می کند.

از آلودگی محصول باید اجتناب شود، بنابراین طراحی بهداشتی در مخلوط کن برای تولید ما حیاتی است. زمان به‌روزرسانی در تولید می‌تواند تحت تأثیر سرویس‌های سخت و زمان‌بر باشد. بنابراین برای ما، این یک مزیت بزرگ است که این میکسرها در مقایسه با سایر فناوری‌هایی که داشته‌ایم، خدمات بسیار آسان‌تری دارند.

بیشتر بخوانید: سایز مخازن استیل و تأثیر آن بر قیمت

از کاربرد این دستگاه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد

اختلال سلولی و کاهش اندازه ذرات

امولسیون های نانو

پراکندگی نانو

لیپوزوم ها

دگگلومراسیون

تولید واکسن

علت خرید میکسر هموژنایزر تحت خلاء دست دوم

میکسر هموژنایزر تحت خلاء دست دوم با توجه به استقبال زیادی از تولیدکنندگان در صنایع مختلف به تولید انبوه رسیده است. این دستگاه با توجه به قیمت نسبتا بالایی که دارد برای خریداران دردسرساز شده است.

اما میکسر هموژنایزر تحت خلاء دست دوم موجود در بازار این امکان را برای مصرف کنندگان فراهم ساخته تا توان خریداری این محصول را داشته باشند. برای خرید میکسر هموژنایزر تحت خلاء دست دوم باید به نکاتی قبل از خرید توجه کنید:

بررسی قطعات داخلی از نظر سلامت

بررسی قدرت کارایی دستگاه

سالهای کارکرد دستگاه

سلامت ظاهری آن

و….

بیشتر بخوانید: طول عمر میکسر هموژنایزر تحت خلاء

نتیجه گیری

علت خرید میکسر هموژنایزر تحت خلاء دست دوم

بنابراین آموختید میکسر هموژنایزر تحت خلاء در یک محفظه فشرده و استریل ساخته شده از فولاد مقاوم در برابر اسید با درب اتوماتیک بلند شده برای نیازهای سری کوچک و کوتاه محصولات در آزمایشگاه ساخته شده است. تا پس از انجام کلیه موارد مورد نیاز دستور العمل را اجرا و به مقیاس تولید منتقل کند.

مطلب پیشنهادی: روش های جوشکاری مخازن استیل

تست ها و تست ها بالاترین استاندارد کار دستگاه امکان استفاده از آن را در صنایع دارویی و آرایشی و بهداشتی می دهد و ساختار متحرک آزادی حرکت را تضمین می کند. هموژنایزر آزمایشگاهی به گونه ای طراحی شده است که فرآیند را از مقیاس آزمایشگاهی به اندازه تولید برساند.

شما می‌توانید برای خرید بهترین دستگاه میکسر هموژنایزر تحت خلاء دست دوم با پشتیبانی بعد از خرید به ما مراجعه کنید. در آزمایشگاه کاربردی، می‌توانیم آزمایشی را با توجه به نیازهای ترکیبی خاص شما انجام دهیم.

مطمئن شویم که قبل از تصمیم‌گیری برای خرید، داده‌های مورد نیاز خود را در اختیار دارید. کیفیت و عملکرد میکسرها بسیار خوب است و آنها تمام تست های صلاحیت ما را در مورد تمیز کردن، استریل کردن و عملکرد قبل از تولید آنها گذرانده اند.

بر اساس توضیحات فوق، میکسر اتوماتیک خلاء امولسیون (SY-HME) به طور گسترده ای از مواد با ویسکوزیته بالا تا کم قابل استفاده است.

به مطالعه ادامه دهید: همه چیز درباره مخازن استیل تحت فشار

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *