آیا به دنبال این هستید که همه چیز در مورد میکسر هموژنایزر را بدانید؟ ما این مقاله را برای شما در گروه صنعتی و تولیدی آلفا تانک آماده کرده ایم. تا همه چیز درمورد میکسر هموژنایزر تحت خلاء را بشناسید، با ما همراه باشید. میکسر هموژنایزر یک میکسر پیوسته در نسل جدید دارای برش بسیار بالا و کاربرد وسیع است. که از آن می توان برای همگن سازی و تولید امولسیون در صنعت های آرایشی، دارویی، بهداشتی. غذایی به صورت چند کاره استفاده کرد، این دستگاه دارای سرعت بسیار بالایی است. عملکرد خود را بدون هوا خوردگی در محصول و با مصرف انرژی بسیار پایین انجام می دهد.
شرکت صنعتی و تولیدی آلفا تانک

میکسر هموژنایزر در ایران

زمانی که صحبت از همه چیز در مورد میکسر هموژنایزر می شود. باید این را بدانید که میکسر هموژنایزر تولید کشور ایران نیست. اما شما می توانید این میکسر را از شرکت آلفا تانک خریداری کنید. قیمت این دستگاه در کشور ایران بسیار بالا است اما در شرکت آلفا تانک شما می توانید دستگاه میکسر هموژنایزر را با کمترین هزینه خریداری کنید. همچنین شرکت آلفاتانک از بهترین کارشناس ها مشاور های ایران برای خرید دستگاه برخوردار است. که می توانند همه چیز در مورد میکسر هموژنایزر به شما اطلاع دهند.

در چه صنایعی از میکسر هموژنایزر استفاده می شود

از میکسر هموژنایزر تحت خلاء به عنوان بهترین میکسر سال 2022 در صنایع بهداشتی، آرایشی، داروسازی و غذایی ومورد استفاده قرار می گیرد. کاربرد این میکسر به عنوان سازنده سوسپانسیون و امولسیون، اسیب کننده و انحلال دهنده ذرات، انجام فرایند های شیمیایی. صنایع بهداشتی، تولید مواد ارایشی، تولید مواد آرایشی و تولید رنگ ورزین بسیار بالا است. همه چیز در مورد میکسر هموژنایزر و کاربرد های آن در صنایع مختلف در این قسمت توضیح داده شده است.

  •         کاربرد در صنایع لبنی برای تولید شیر
  •         انجام فرایند های شیمیایی متنوع به صورت کامل در صنایع شیمیایی
  •         در صنایع دارویی برای تولید انواع شربت ها ، پماد ها و آمپول ها مورد استفاده قرار می گیرد.
  •         در صنایع آرایشی برای تولید رژ لب، ریمل، رنگ مو، کرم صورت، ماسک صورت و… مورد استفاده است.
  •         در صنایع بهداشتی در تولید انواع کرم، لوسیون و خمیر دندان استفاده می شود.
  •         تولید انواع کرمفیل قنادی غذای کودکان، سس مایونز، سس کچاپ و… در صنایع غذایی

در چه صنایعی از میکسر هموژنایزر استفاده می شود

کیفیت میکسر هموژنایزر به چه عواملی بستگی دارد

همه چیز در مورد میکسر هموژنایزر به کیفیت میکسر بستگی دارد و کیفیت میکسر به عوالی مانند سرعت، چند منظوره بودن، عدم تماس محصول با هوا، پمپ کردن مواد. کارایی تضمینی مصرف انرژی پایین، قابلیت نصب بر روی تمام خطوط تولید و… بستگی دارد.
مطلب پیشنهادی: پرکاربرد ترین مخازن استیل در صنعت

1 ــ سرعت دستگاه میکسر هموژنایزر

همه چیز در مورد میکسر هموژنایزر با سرعت دستگاه مرتبط است. عملکرد دستگاه باید به گونه ای تنظیم شود که به صورت پیوسته دستگاه دربازه زمانی بسیار پایین فرایند مورد انتظار را انجام دهد. به صورت کلی همه چیز در مورد میکسر هموژنایزر به گونه ای تنظیم شده است. که میکسر زمان میکس کردن را تا 90% کاهش می دهد.

2 ــ چند منظوره بودن دستگاه میکسر هموژنایزر

کیفیت اصلی دستگاه به چند منظوره بودن آن است. زیرا دستگاه های دیگر قابلیت های جداگانه ای دارند و نمی توانند به صورت چندمنظوره عملکرد داشته باشند. این خصوصیت در دستگاه هموژنایزر باعث شده است. تا تمام عملکرد ها و همه چیز در مورد میکسر هموژنایزر مانند فرایند های همگن سازی. کاهش اندازه ذرات، از بین برنده گلوله های مواد، آسیاب کردن، حل کردن. امولسیون سازی، هموژن کردن و مخلوط کردن بسیار عالی انجام شود.

3 ــ عدم تماس هوا

همه چیز در مورد میکسر هموژنایزر و تمامی فرایند های در حال انجام بستگی به عدم تماس محصول با هوا دارد. مجموعه میکسر به صورت پیوسته از مخزن تا لوله کشی و تمامی سیستم ها به گونه طراحی شده اند. که محتوا را به صورت کامل از هوا دور نگهداری کنند. زیرا ورود هرگونه هوا می تواند ایجاد کننده مشکل باشد.
مطلب پیشنهادی: دسته بندی مخزن استیل بر اساس جنس ورق
کیفیت میکسر هموژنایزر به چه عواملی بستگی دارد

4 ــ پمپ کردن مواد

 نقش میکسر هموژنایزر در تولید نوشیدنی پیوسته دارای پمپ سانتریفیوژ است. این پمپ دارای نیروی مکشی بسیار قوی است و باعث می شود. که همه چیز در مورد میکسر هموژنایزر بدون پمپ کمکی انجام شود. شما نیازی به انتقال مواد با لوله کشی و پمپ کمکی نداشته باشید.

5 ــ کارایی تضمینی

همه چیز در مورد میکسر هموژنایزر با کارایی بالای آن رابطه مستقیم دارد. برای مثال میکسر به گونه ای تولید شده است که از نظر فیزیکی برای. مواد جامد و مایع بدون تحمل نیروی بسیار زیاد مکانیکی و برش هیدرولیک در روتور و استاتور پمپ امکان هموژنایزر وجود ندارد.

میکسر هموژنایزر دست دوم

همه چیز در مورد میکسر هموژنایزر نو با میکسر هموژنایزر دست دوم برابر است. تنها میکسر دست دوم دارای کارایی بیشتری بوده است و مدت زمان بیشتری مورد استفاده قرار گرفته است. اما این به معنای ایجاد مشکل در فرایند کارکرد آن نیست و ظرفیت دستگاه همچنان 12 هزار لیتر پیلوت تا 20 هزار لیتر است. همچنین در زمان خرید دستگاه میکسر هموژنایزر دست دوم از شرکت آلفا تانک می توانید از کارشناس های این شرکت برای چک کردن کارکرد دستگاه بهره ببرید. تا از کارکرد درست و سالم بودن همه چیز در مورد میکسر هموژنایزر اطمینان پیدا کنید.

تفاوت انواع میکسر هموژنایزر

همانطور که با همه چیز در مورد کاربرد انواع میکسر هموژنایزر تحت خلاء آشنا شدید باید اطلاع داشته باشید. که دستگاه هموژنایزر از انواع مختلفی تشکیل شده است. از مشخصات فنی و اصلی دستگاه هموژنایزر می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم. همه چیز درمورد میکسر هموژنایزر تحت خلاء
تفاوت انواع میکسر هموژنایزر

  • دستگاه هموژنایزر از موتور هموژن تمام استیل از جنس ورق 316 تشکیل شده است.
  • دارای قابلیت اضافه کردن سیستم شستشوی CIP برای شستن درون مخزن بعد از اتمام فرایند می باشد.
  • دارای طراحی میکسر هموژنایزر بر اساس استاندارد های GMP است.
  • تمامی بدنه دستگاه از ورقه های 316 و 304 ساخته شده است.
  • دارای سیستم لیزر برای مشاهده حجم مخزن
  • دارای یک پمپ برای خلاء کردن مخزن
  • تشکیل شده از دو مخزن دوجداره و سه جداره
  • استفاده از سیستم وکیوم برای حذف حباب های موجود هوا در داخل محصولات و از بین بردن مکش مواد اولیه در مخزن
  • دارای یک خروجی برای تخلیه مواد
  • روتور با سرعت چرخش بسیار بالا و سرعت خطی بین 10 تا 50 متر بر ثانیه
  • دارای نرخ برشی بالا از محدوده 20000 تا 100000
  •  مصرف انرژی بسیار پایین
  • سرعت تخلیه بالا با انرژی متمرکز در نزدیک سر میکسر

به مطالعه ادامه دهید: کاربرد مخازن استیل 304 و 316 در صنایع مختلف

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *