مخزن استیل دست دوم و نکاتی درباره آن

آشنایی با مخزن استیل دست دوم و نکاتی درباره آن می تواند در خرید شما نقش بسزایی داشته باشد. هنگام در نظر گرفتن خرید مخزن استیل، ابتدا باید پایان کار را در نظر بگیرید. مهم‌ترین عاملی که بر هزینه و زمان‌بندی تأثیر می‌گذارد، طراحی است. بنابراین مهم است که بدانید چه می‌خواهید و قبل از شروع عملی، باید پروژه را از نظر ذهنی به پایان برسانید.
خرید مخزن استیل با شناخت ویژگی های استنلس استیل توسط خریداران بالقوه فراگیر شده است. شما می توانید سازه های فولادی ضد زنگ کوچک یا بزرگ را که معمولاً از استوانه های افقی روی هم قرار گرفته اند در سراسر جهان مشاهده کنید.
پس چگونه این سازه ها با ظاهری به این سادگی در بخش های بی شماری مانند مواد غذایی، کشاورزی، شیمی. ساخت و ساز و بسته بندی به طور گسترده مورد استفاده قرار گرفته اند. در ادامه با مخزن استیل دست دوم و نکاتی درباره آن آشنا خواهید شد.
گروه صنعتی و تولیدی آلفا تانک
این بخش برای کمک به شما در تصمیم گیری آگاهانه و انتخاب بهترین مخزن استیل برای نیازهای خود طراحی شده است. اطمینان حاصل می کند که این مخزن برای چندین سال آینده به کار موثر خود ادامه می دهد. در ادامه با مخزن استیل دست دوم و نکاتی درباره آن بیشتر آشنا خواهید شد.

نقشه های فنی

این به نفع شما خواهد بود که نقشه های فنی از جمله نمای پرسپکتیو با پیشنهاد مخزن فولاد ضد زنگ را بخواهید. بسیاری از جنبه ها مانند تراز فلنج ها، ابعاد کلی و ظرفیت مخزن، موقعیت و جهت باز شدن درب می تواند. مشکلات بزرگی را در زمانی که طراحی با کارخانه شما و مخزن استیل ضد زنگ سازگار نباشد، ایجاد کند.
آشنایی با مخزن استیل دست دوم و نکاتی درباره آن می تواند در خرید مشتریان کمک کند. اگر مخزن خریداری شده یک مخزن فرآیند ضد زنگ باشد، ممکن است. جای آن در فرآیند چنین خطاهایی را تحمل نکند. قبل از خرید مخزن ضد زنگ باید به نکات زیادی توجه کرد. ساده ترین راه برای اطمینان از مناسب بودن مخزن برای کسب و کار و فرآیند شما. درخواست نقشه های فنی یا مذاکره با سازنده مخزن با تجربه در ساخت کارخانه های کلید در دست است.

روش جوشکاری مخزن فولاد ضد زنگ

اولین چیزی که برای سفارش مخزن از سازنده می‌خواهید باید تکنیک‌ های ساخت باشد. نه قیمت مخزن ضد زنگ. یکی از عوامل مهمی که بر عمر مخزن جدید شما تاثیر می گذارد. روش جوشکاری است که اکثر مردم آن را نادیده می گیرند. پرسیدن از سازنده در مورد روش های جوشکاری که باید در مخزن شما استفاده شود. از داشتن تجربیات منفی در آینده جلوگیری می کند.
روش جوشکاری مخزن فولاد ضد زنگ

مشخصات سطح مخزن شما

مخزن استیل دست دوم و نکاتی درباره آن می تواند درباره مشخصات فنی مخزن نیز صدق کند. هرگونه درمان مکانیکی در طی فرآیند تولید باعث بدتر شدن لایه اکسید در فولاد ضد زنگ می شود. پس از جوشکاری مخزن استیل ضد زنگ خود، انفعال را از سازنده خود درخواست کنید. به منظور جلوگیری از خراشیدن سطح بیرونی در طی مراحل ساخت. حمل و نقل و مونتاژ ، ورق ها باید از PVC استفاده شوند. اگر این یک مخزن غذایی است. حتماً به تولید کننده خود هشدار دهید که درزهای جوشکاری داخلی باید برای جلوگیری از رشد باکتریها در سطح داخلی ، صیقل دهند.

توجه به ضخامت مواد مخزن

یکی از موارد مخزن استیل دست دوم و نکاتی درباره آن توجه به ضخامت مواد مخزن است. تعویض مخزن سوخت شغلی است که شما نمی خواهید اغلب انجام دهید. بنابراین می خواهید یک مخزن که مدت زمان طولانی باشد. بهترین راه برای انجام این کار، افزایش شانس به نفع شماست. ضخامت مواد نقش مهمی در دوام دارد و از آنجا که هزینه مواد نیز بخش بزرگی از هزینه کلی مخزن سوخت است. همچنین یکی از اولین مکان هایی است که تولید کنندگان می توانند. برای برش گوشه ها بروند. اصرار بر آلومینیوم 1/8 اینچ ، 12 فولاد سنج یا 14 فولاد ضد زنگ.

شناسایی جوش مناسب

در حالی که ما بدون توجه به مطالبی که انتخاب می کنید. در موضوع جوش هستیم ، جوش ها قطعات را در کنار هم نگه می دارند و در صورت انجام صحیح از نشت جلوگیری می کنند. یک عکس با نمای نزدیک از جوش های آنها بخواهید. آنچه شما به دنبال آن هستید. جوش محدب ¼ اینچ عرض است که مداوم و بدون تخلخل است. باید نفوذ عمیقی به فلز داشته باشد. جوش باید ¼ اینچ عرض داشته باشد و باید نفوذ عمیقی داشته باشد.
فروش انواع مخازن استیل

تست هیدرواستاتیک

از عوامل مهم  مخزن استیل دست دوم و نکاتی درباره آن تست هیدرواستاتیک است. وقتی از تولید کننده خود سؤال می کنید که آیا آنها برای فشار کار آزمایش کرده اند. پاسخ آنها احتمالاً مثبت خواهد بود. با این حال ، یک آزمایش دقیق هیدرواستاتیک باید در مقادیر بالاتر از فشار کار و برای هر مخزن سفارش داده شود. صرف نظر از قیمت مخزن فولاد ضد زنگ، محصولاتی که به صورت هیدرواستاتیک آزمایش نشده اند نباید خریداری شوند. خرید یک ذخیره سازی فولاد ضد زنگ یا مخزن فرآیند می تواند مشکل باشد.

فقط از پوشش های صنعتی استفاده کنید

یک سیستم پوشش مهندسی شده برای عمر یک مخزن فولادی ضروری است. یک سازنده با کیفیت دارای بخش پوشش های صنعتی معتبر داخلی است که به راهنمایی این روند کمک می کند. آنها برای اطمینان از استفاده از سیستم مناسب برای مخزن با مهندس و سازنده پوشش کار می کنند.
مطلب پیشنهادی: امکانات میکسر هموژنایزر
برخورداری از یک بخش پوشش های صنعتی، به سازنده اجازه می دهد. تا مواد اولیه تمیز را قبل از ساخت-در صورت منطقی بودن و از همه مهمتر، از برنامه کیفیت و کنترل استفاده کند.
تولید مخازن استیل با کیفیت بالا

تمام آزمایش محصولات را انجام دهید

برای آشنایی با مخزن استیل دست دوم و نکاتی درباره آن باید تمام آزمایش های لازم را انجام دهید. یک سازنده با کیفیت تمام چک ها، تاییدیه ها و آزمایش را در زمان مناسب انجام می دهد و سوابق را برای تایید آن نوشته است. قابلیت ردیابی مواد طبیعت دوم برای یک سازنده با کیفیت است.
بیشتر بخوانید: مزایای استفاده از میکسر هموژنایزر تحت خلاء

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.