شکل ظاهری میکسر هموژنایزر تحت خلاء

با توجه به تقاضای بازار، عملکردهای مختلف دستگاه و شکل ظاهری میکسر هموژنایزر تحت خلاء ساز به چند نوع دستگاه امولسیون بادچینی تقسیم شده است. از یک طرف می‌توان توسعه دستگاه هموژنایزر کننده قوی بادچین را مشاهده کرد. در هر نوع دستگاه امولسیون ساز، نصب هموژنایزر بالا و پایین، مسلما یکی از بزرگترین نقاط روشن در این سبک است.

ساخت دستگاه میکسر هموژنایزر تحت خلاء و سری VEM دستگاه میکسر هموژنایزر تحت خلاء بر اساس دستگاه امولسیون سازی انجام شده است، اما در ظاهر، ساختار، عملکرد، مشخصات و ترکیب، با تقاضای مشتری تولید آن و بهینه سازی جامع را انجام داده است.

تجهیزات امولسیون سازی و تجهیزات پرکننده توسعه یافته و تولید شده توسط این شرکت به تمامی مناطق در سراسر جهان صادر می ‌شود و با ارائه تجهیزات با کیفیت عالی به مشتریان شهرت خوبی به دست آورده است. در ادامه شما را با برخی موارد دستگاه میکسر هموژنایزر تحت خلاء آشنا خواهیم کرد.

گروه صنعتی و تولیدی آلفا تانک

دستگاه میکسر هموژنایزر تحت خلاء

مزیت دستگاه امولسیون همزن ساز این است که استحکام برشی آن بالا است. مواد و تجهیزات بر تأثیر گرانش به سمت پایین است، برش با سرعت بالا می‌تواند منطقه برشی را برای ویسکوزیته مواد به حداکثر برساند. برای اطمینان از کیفیت محصول، تجهیزات درجه موجود در بازار را انتخاب کنید بهتر است؛ زیرا در صورت نیاز به تعویض آن‌ها دسترسی به قطعات آسان است.

از آنجایی که مشتریان صنایع غذایی، دارویی و آرایشی، بیولوژیکی، دارویی، آرایشی و بهداشتی و سایر شرکت‌های معروف به طور گسترده‌ای از دستگاه امولسیون کننده خلاء و سری VEM آن استفاده می‌کنند، این دستگاه قابلیت بازیافت دارد و توانسته نظر مشتریان زیادی راه به خود جلب کند.

عملکرد میکسر هموژنایزر تحت خلاء:

هدف دیسپرسر آسیاب کردن، پراکندگی، امولسیون کردن و اختلاط برای ویسکوزیته های مختلف مواد خام، از طریق حرکت با سرعت بالا دندانه های بالا و پایین پروانه پراکندگی، برای دادن سرعت بالا به مواد برای برش قوی است.

کاربرد و مشخصات دستگاه

پراکنده‌ها به طور گسترده در صنایع پوشش، جوهر، رنگ، داروسازی، آرایشی و بهداشتی و سایر صنایع شیمیایی استفاده می شود.

مشخصات میکسر هموژنایزر تحت خلاء:

  1. بالابر هیدرولیک پایدار و قابل اعتماد
  2. طراحی هرمتیک کاهش تبخیر حلال، کاهش ضایعات مواد
  3. کنترل خودکار و سیستم های بازخورد دما و فشار که ایمنی را تضمین می کند.
  4. ظاهر زیبا و شایسته.
  5. کلاس های مختلف ضد انفجار موتور برای انتخاب در دسترس است
  6. مخزن قابل جابجایی با چرخ های ترمز برای جابجایی آسان

کاربرد و مشخصات دستگاه میکسر هموژنایزر

مشکل مهمی که وجود دارد، پراکنده شدن ذرات با قطر بزرگتر و داشتن هوا به داخل مواد است که در هنگام مخلوط کردن امولسیون های سنگین بدن و مواد تخصصی مانند: تولید کرم، پماد و… که سری امولسیون در این فرآیند باعث عدم درخشندگی می شود. هوا وارد مواد می شود که مواد دارای حباب هوا هستند، آلودگی باکتریایی، اکسیده می شوند و مواد را صاف نمی کنند.

نحوه کارکرد میکسر هموژنایزر تحت خلاء

 میکسر هموژنایزر تحت خلاء توربوامولسیفایر راس از یک توربین ضد چرخش و یک روتور/استاتور با سرعت بالا تشکیل شده است. سر استاتور روتور در مرکز پایین مخزن مخلوط قرار می گیرد تا امکان استفاده از آن را با حجم بسیار کمی از مواد فراهم کند.

در طول عملیات اختلاط، توربین بیرونی در جهت عقربه های ساعت می چرخد ​​و مواد را از دیواره رگ و به سمت بالا حرکت می دهد. تیغه های داخلی در خلاف جهت عقربه های ساعت می چرخند و مواد را به سمت پایین و داخل سر همگن کننده با سرعت بالا حرکت می دهند. توربوامولسیفایر در اندازه های مختلف از 10 تا 4000 لیتر تولید می شود.

هر دستگاه برای عملکرد تحت فشار و خلاء کامل، کاملا در سطوح فولادی ضد زنگ جلا ساخته شده است. توربوامولسیفایر به طور گسترده در صنایع دارویی و آرایشی برای مخلوط شدن مواد چسبناک استفاده می شود.

بیشتر بخوانید: میکسر هموژنایزر تحت خلاء دست دوم

آشنایی بیشتر با میکسر هموژنایزر تحت خلاء

 این پردازنده برای همگن سازی، امولسیون سازی، پراکندگی و کاهش اندازه ذرات ایده آل است. کاربردهای معمولی عبارتند از، آنتی اسیدها، بیوپلیمرها، محلول های کلاژن، کامپوزیت های دندانی، ترکیبات ژلاتینی، ژل ها و چسب های ترانس درمال. کنترل محیط اختلاط در حالت خلاء نه تنها از هوادهی که منجر به تخریب تیغه اختلاط می شود جلوگیری می کند.

آشنایی بیشتر با میکسر هموژنایزر تحت خلاء

بلکه به مخلوط های محصول نهایی بدون خالی می رسد. پوششی که به حل شدن مواد کمک می کند. یک میکسر خلاء مواد را در محیطی بدون هوا مخلوط می کند تا از ادغام حباب ها در مخلوط جلوگیری کند که می‌تواند منجر به کف کردن، تشکیل حفره های هوا در محصول نهایی، رسوب در مبدل های حرارتی و کاویتاسیون شود.

سرعت اختلاط، سطح خلاء، حجم دسته ای، ماهیت و اندازه ذرات مواد تشکیل دهنده، نیاز به گرمایش یا سرمایش، همه ملاحظات مهم هنگام انتخاب میکسر خلاء هستند که باید به آن توجه کنید.

بیشتر بخوانید: همه چیز درباره مخازن استیل تحت فشار

شکل ظاهری میکسر هموژنایزر تحت خلاء چگونه است

شکل ظاهری میکسر هموژنایزر تحت خلاء که در صنایع از آنها استفاده می‌شود و مورد توجه تولیدکنندگان در سراسر دنیا قرارگرفته است، مشابه هم دیگر است. در واقع تمامی دستگاه‌های میکسر هموژنایزر از یک شکل ظاهری ساخته شده‌اند و فقط تفاوت های جزئی دارند که آن‌هم به دلیل کاربرد و کارایی آنها است.
یکی از تفاوت‌های شکل ظاهری میکسر هموژنایزر تحت خلاء در ظرفیت آنها است که براساس خواست مشتری ساخته می‌شود. این دستگاه در هر ظرفیتی که باشد به دلیل بزرگ بودن نیازمند جایگاه ویژه‌ای است.

شکل ظاهری میکسر هموژنایزر تحت خلاء به این صورت است که دارای یک مخزن برای مخلوط کردن محصولات است. در کنار مخزن، جایگاه مخصوص کلیدها و تنظیمات دستگاه است که برای روشن و خاموش کردن و تنظیم عملکرد آن وجود دارد. این دستگاه از: مخزن کار اصلی، مخزن آب، مخزن روغن، امولسیون کننده همگن خلاء، سیستم قلب، سیستم اختلاط، سیستم بالابر الکتریکی، کابینت کنترل عملیات، سیستم لوله‌کشی ساخته شده است.

مطلب پیشنهادی: چه صنایعی از مخزن استیل استفاده می کنند

شکل ظاهری میکسر هموژنایزر تحت خلاء چگونه است

نتیجه گیری

بنابراین طیف گسترده ای از ماشین آلات و کارخانه ها از جمله هموژنایزرهای امولسیفایر خلاء، میکسرهای برشی بالا، میکسرهای چند شفت، میکسر سیاره ای، میکسر آزمایشگاهی و سایر ماشین های میکسر را ارائه می دهد.

با تکنولوژی اختلاط پیشرفته، میکسرهای ما به انواع صنایع از جمله آرایشی و بهداشتی، دارویی، مواد غذایی و مواد شیمیایی و غیره خدمات می دهند. میکسرهای فاز روغن و آب دقیقا ساختار مشابهی دارند. یک پراکنده با سرعت بالا از بالای آن نصب شده است. برخی از مشتریان میکسرهای فاز روغن و آب را حذف می کنند و همگن اصلی را حفظ می کنند.

شما می‌توانید برای خرید بهترین میکسر هموژنایزر تحت خلاء با کاربردی بسیار عالی و عمری طولانی به مجموعه مراجعه کنید. باید بدانید به دلیل گسترش این دستگاه در صنایع تولیدکنندگان زیادی در زمینه ساخت آن فعالیت می‌کنند. که باید برای یافتن بهترین برند تحقیق و از سابقه مصرف کنندگان دیگر در این زمینه استفاده کنید.

به مطالعه ادامه دهید: مخزن استیل ضد اسید

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *