راهنمای جامع خرید انواع مخزن استیل 304 و 316 هستید؟ مخزن استیل 304 یک مخزن 850 لیتری از ورق 4 میلیمتری استیل می باشد. مخزن استیل 316 یک مخزن سه جداره میکسردار 2000 لیتری می باشد. شما برای خرید این مخازن می توانید از سایت alphatankspinas ، راهنمای جامع خرید انواع مخزن استیل 304 و 316 را به همراه لینک خرید با اطلاعات محصول دریافت کنید.

راهنمای جامع خرید انواع مخزن استیل 304 و 316:

مخزن استیل 304 یک مجموعه با ارتفاع 120 سانتی متر، قطر 95 سانتی متر و ارتفاع پایه 30 سانتی متر می باشد. ساختار کف این مخزن به شکل عدسی ساخته شده است و بر روی آن یک درب بوشن 4 اینچ برای تخلیه مواد طراحی شده است که به یک لوله 1 اینچی جوش خورده است.
راهنمای جامع خرید انواع مخزن استیل 304 و 316: مخزن استیل 316 برای کاربرد های اصلی بهداشت مورد استفاده قرار می گیرد. این مخزن به صورت کامل در برابر خوردگی مقاوم می باشد و حتی در سطح میکروسکوپی نیز خوردگی در ساختار این مخزن اتفاق نخواهد افتاد. برای ساخت این مخزن از فاکتور استنلس با حجم بالا بهره گرفته شده است. از ویژگی های منحصر به فرد این مخزن می توانیم به سطح صاف این مخزن استیل اشاره داشته باشیم که از تمامی آسیب های احتمالی در سطح میکروسکوپی در مخزن جلوگیری می کند.

شکل ظاهری مخزن استیل

مخزن استیل چیست؟

راهنمای جامع خرید انواع مخزن استیل 304 و 316: مخزن های استیل از انواع متفاوتی ساخته شده اند و برای نگهداری مواد اولیه و محصولات تولیدی استفاده می شوند. شکل ظاهری این مخزن به صورت استوانه ای، کروی، مکعبی، هرمی، استیل تک جداره، استیل دو جداره، استیل سه جداره و همچنین پروسس تانک می باشد که با توجه به کاربرد مورد نظر شما می تواند نمونه مناسب را معرفی کرد.
اما به صورت کلی از نظر ظاهری مخزن ها به سه دسته مخزن استیل 307 ، مخزن استیل 316 و مخزن استیل 304 تقسیم می شود. در ادامه به بررسی کامل هر کدام از این مخازن می پردازیم.

مخزن استیل 304 :

این مخزن استیل به عنوان مخزن استیل تک جداره نام گذاری می شود. این مخزن پر مصرف ترین مخزن استیل می باشد که 500 لیتر ظرفیت دارد. می تواند حتی با خواست کارفرما بیشتر از 150 متر مکعب ظرفیت گنجانده داشته باشد. جنس اصلی ساخت این مخزن همانطور که بیان استیل می باشد اما در زمان سفارش می توانید برای ساخت جنس دیگری را انتخاب کنید.

هدف ازساخت مخزن

مخزن استیل 316 :

راهنمای جامع خرید انواع مخزن استیل 304 و 316: مخزن استیل 316 به عنوان مخزن  استیل دوجداره نیز معرفی می شود. این مخزن در برخی از مواقع مخزن استنلس استیل نیز نام گذاری می شود زیرا دارای ظرفیت های متفاوتی است. همچنین دوجداره یا سه جداره بودن آن با توجه به ظرفیت تعیین شده مشخص خواهد شد. در واقع می تواند تمامی ویژگی های ظاهری مخزن به کاربرد مخزن مربوط می باشند و ویژگی مشخصی وجود ندارد.
هدف اصلی ساخت این مخزن جلوگیری از انتقال حرارت و تغییر دما می باشد. زیرا در استیل ها از پشم شیشه، پشم سنگ و همچنین عایق های حرارتی استفاده شده است که می تواند مقاومت بالایی در برابر فشار و تغییر دما داشته باشد. 
با پرکاربرد ترن مخازن استیل در صنعت آشنا شوید.

مخزن استیل 307 :

راهنمای جامع خرید انواع مخزن استیل 304 و 316 : مخزن استیل 307 به عنوان مخزن سه جداره استیل یا پروسس تانک معرفی می شود. این مخزن نسبت به مخزن استیل 304 و 316 دارای ویژگی های برتر و همچنین هزینه خرید بالاتر می باشد. از کاربرد های ویژه این مخزن می توانیم به تبادل حرارتی، مخلوط سازی، فرآوری محصول، نگهداری و ذخیره محصول به مقدار بالا و استفاده مخصوص برای محصولات بهداشتی اشاره داشته باشیم.
تجهیزات جانبی که در ساخت مخزن استیل 307 به کار گرفته شده است بسیار دقیق و مکمل یکدیگر می باشد. برای مثال آبنما، سیستم دیجیتال سرمایشی و گرمایشی. همزن، لوله های انتقال مواد غذایی. دریچه بازدید و نردبان از مکمل های اضافه بر سازمان در ساختار اصلی مخزن استیل است.

کاربرد های مخزن استیل 304 و 316 :

از مخرن استیل 304 و 316 همانطور که گفته شد در صنایع بسیار زیادی استفاده می شود و درواقع یکی از واجبات در صنایع مختلف شناخته می شوند، اما از کاربرد های ویژه مخزن می توانیم به استفاده از مخزن استیل در تولید عرقیات گیاهی، استفاده از مخزن استیل در صنایع داروسازی، استفاده از مخزن استیل در صنایع شیمیایی، استفاده از مخزن استیل در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و….
درباره کاربرد انواع میکسر هموژنایزر تحت خلاء چه میدانید؟
کاربرد مخزن استیل

خصوصیات اصلی مخزن 304 و 316 برای صنایع غذایی:

این مخازن دارای ورق هایی هستند که میزان کروم بیشتری نسبت به مخازن دیگر دارد و می تواند باعث ایجاد ویژگی ضد خوردگی در مخزن و همچنین ضد زنگ زدگی بالا باشد، البته با توجه به خواسته کارفرما در برخی از مخازن 304 و 316 برای صنایع غذایی می توانیم از عنصرهای کربن. منگنز و کروم نیز استفاده کنیم ، هر کدام از این عناصر تاثیر بسیار زیادی بر روی ویژگی های مخزن های مختلف دارند و می توانند باعث ایجاد ظرفیت بالاتر در هر مخزن باشند. 

شرکت صنعتی و تولیدی alphatankspinas :

سایت alphatankspinas اولین و بزرگترین سازنده و فروشنده مخزن های 304 و 316 در کشور ایران با بهترین جنس می باشد. برای خرید مخزن استیل 304 و 316 شما می توانید به صورت آنلاین از سایت alphatankspinas سفارش خود را ثبت کنید. در ثبت سفارش به ویژگی های مورد نظر برای طراحی مخزن استیل دقت داشته باشید تا هیچ گونه مشکلی در تحویل سفارش ایجاد نشود. برای مطالعه تفاوت انواع مخازن استیل 304 و 316 روی این لینک کلیک کنید.
راهنمای جامع خرید انواع مخزن استیل 304 و 316: قبل از تولید مخزن استیل مورد نظر شما مبلغی به عنوان بیعانه از شما دریافت خواهد شد. پس از تولید و تحویل کامل ، هزینه از شما به صورت حضوری دریافت می شود. قابل ذکر است که ارسال سایت alphatankspinas برای خرید و فروش مخزن استیل 304 و 316 رایگان می باشد و شما نیازی به پرداخت هزینه برای خرید مخزن نخواهید داشت.
همچنین از ویژگی های منحصر به فرد سایت alphatankspinas برای خرید و فروش مخزن استیل 304 و 316 می توانیم به ضمانت کالا اشاره داشته باشیم. در صورتی که شما پس از تحویل محصول از کیفیت محصول رضایت نداشته باشید. می توانید محصول را به شرکت بازگردانید و هزینه پرداختی را دریافت کنید. یا سفارش مجددی برای خرید مخزن استیل 304 و 316 ثبت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *